تخلف کارت پایان خدمت بازیکنان ثابت شود مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود
محمدزاده: تخلف از سقف بودجه یعنی تخلف از مقررات فدراسیون/ جریمه و اخراج از لیگ در انتظار باشگاه‌های متخلف

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت:تخلف از سقف بودجه سازمان لیگ تخلف از مقررات فدراسیون فوتبال محسوب و در کمیته اخلاق رسیدگی می گردد.

خبرگزاری فارس: محمدزاده: تخلف از سقف بودجه یعنی تخلف از مقررات فدراسیون/ جریمه و اخراج از لیگ در انتظار باشگاه‌های متخلف
    •  
 

 

علی اکبر محمد زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص تخلف بعضی از باشگاه های لیگ برتری در سقف بودجه باشگاه ها گفت : تخلف از سقف بودجه سازمان لیگ تخلف از مقررات فدراسیون فوتبال محسوب و در کمیته اخلاق رسیدگی می گردد.

این مقام انضباطی فوتبال کشور افزود: برابر ماده 30 آیین نامه کمیته اخلاق هرگونه نقض قواعد و مقررات فدراسیون فوتبال تخلف محسوب گردیده و از آنجا که برابر ماده 19 آیین نامه  انضباطی به تخلفات واقع شده در داخل زمین کمیته انضباطی و به تخلفات واقع شده در خارج از زمین، کمیته اخلاق رسیدگی می‌نمایند لذا موضوع تخلف از سقف بودجه در صلاحیت کمیته اخلاق است و به محض دریافت گزارش سازمان لیگ ، بخش تحقیقات این کمیته وارد رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: چنانچه انحراف از سقف بودجه در باشگاه های حاضر در لیگ برتر احراز گردد، به حکم بخش قضایی کمیته به تناسب میزان تخلف به مجازات قانونی محکوم خواهند شد.

 براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :