به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور امروز بعدازظهر در نشست هم‌اندیشی خود با دبیرکل احزاب و تشکل‌های سیاسی طی سخنانی اظهار داشت: برای برگزاری این نشست هم‌اندیشی از 34 حزب دعوت کردیم که 26 حزب این دعوت را پذیرفته و در جلسه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه در آینده جلسه مشترکی را با وزیر کشور خواهیم داشت افزود: در جلسه امروز 21 موضوع قابل بحث و برای پیگیری مطرح شد که این موارد را دسته‌بندی می‌کنیم و به عنوان تصمیمات جلسه امروز مشخص و خدمت تک تک کسانی که حضور یافتند می‌فرستیم.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اهتمام جدی این وزارتخانه نسبت به آغاز مجدد فعالیت خانه احزاب گفت: امیدوارم در آینده نزدیک فعالیت خانه احزاب با تغییر اساسنامه یا تغییر نام با نظر خود احزاب آغاز شود.

مقیمی با تاکید براینکه ما در وزارت کشور به دنبال ایجاد نشاط سیاسی هستیم تصریح کرد: بنده از روز نخستی که این سمت را پذیرفتم سعی کردم نگاهم به تمام جریانات سیاسی نگاه واحد و برابری باشد زیرا اگر این دید و نگاه واحد وجود داشته باشد و احزاب احساس کنند از امنیت و پشتیبانی دولت به صورت برابر برخوردارند احزاب فعال‌تر خواهند شد.

انتهای پیام/