close
تبلیغات در اینترنت
فانوس - 5

خون تازه در شریان‌های محور مقاومت ضد صهیونیستی

14 بازدید

به گزارش گروه ترجمه صبح صادق آنلاین ـ پایگاه اینترنتی المانیتور 27 ژوئیه 2012 (۵ مرداد) در مقاله‌ای به سیاست‌های حزب‌الله در قبال جنگ غزه و اقدامات حماس در زمین‌گیر کردن ارتش رژیم صهیونیستی پرداخت و نوشت: حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله، در سخنرانی روز قدس در بیروت متعهد شد که از تمام ابزارهای خود برای حمایت از مقاومت فلسطین استفاده خواهد کرد. نصرالله گفت: «ما در حزب‌الله در کنار ملت و مقاومت فلسطین بدون استثنا ایستاده‌ایم. احساس می‌کنیم ما متحدان واقعی مقاومت فلسطین هستیم… پیروزی شما پیروزی ماست.» پیام نصرالله ممکن است بخشی از نزدیک‌تر شدن روابط حماس و حزب‌الله پس از دو سال آغاز اختلاف بر سر سوریه باشد.

ادامه مطلب

امام خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان قضایی موافقت کردند

دسته بندی: خبری, خبر فوری,
14 بازدید

 

رهبر معظم انقلاب بنا به درخواست رئیس قوه قضائیه به مناسبت عید سعید فطر با عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

 

به گزارش صبح صادق آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به مناسبت عید سعید فطر با عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

متن نامه رئیس قوه قضائیه و پاسخ رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

ادامه مطلب

بمباران غزه از سرگرفته شد

دسته بندی: خبری, خبر فوری,
15 بازدید

بمباران غزه از سرگرفته شد

به گزارش صبح صادق آنلاین به نقل از العالم ، رژیم صهیونیستی به صورت گسترده در حال بمباران مناطق شرقی غزه است.
بمباران مناطق مختلف غزه نیز آغاز شده است.
خبرنگار العالم تأکید کرده است که رژیم صهیونیستی با اعلام پایان آتش بس موقت، تأکید کرده است که اوضاع به 24 ساعت قبل باز گشته است.
جنگنده های رژیم صهیونیستی نیز در حال بمباران مناطق در شمال و شرق غزه هستند.

سوریه در سومین رمضان

17 بازدید

سرمقاله

 


سوریه در سومین رمضان
ماه رمضان امسال سومین ماه رمضانی است که مردم سوریه در وضعیت غیرعادی به‌سر می‌برند. در ماه رمضان اول سایه سنگین ناامنی و احساس شوم فرو رفتن کشور در جنگ داخلی زندگی آنها را از مدار عادی خارج کرد و در ماه رمضان دوم آنها شاهد بدترین وضعیت بودند. بسیاری از آنها از خانه و کاشانه آواره شده و یک یا چند نفر از افراد خانواده‌شان را از دست داده بودند. ماه رمضان دوم بیرحمانه‌ترین و وحشتناک‌ترین حقایق برای احساس شومی بود که در رمضان اول به این مردم دست داده بود. در ماه رمضان دوم تروریست‌ها با تصرف مهم‌ترین شهرهای سوریه به غیر از دمشق و دست زدن به هولناک‌ترین جنایات ضدبشری، در ترازوی بیم و امید، وزن کامل را به کفه «بیم» داده بودند تا آنجا که مردم روزهای سیاه‌تری را پیش‌روی خود مجسم می‌کردند، اما با حلول ماه رمضان سوم مردم احساس کردند، وضعیت نسبت به ماه رمضان سال گذشته (رمضان دوم) بسیار تغییر یافته و برخلاف رمضان سال گذشته، در رمضان امسال کفه «امید» به نفع مردم سنگین‌تر شده و به همت و مقاومت مردم و رشادت ارتش سوریه،

ادامه مطلب