close
تبلیغات در اینترنت
مجلس

مرگ بسیاری از پرندگان به دلیل تبخیر آب دریاچه هامون

دسته بندی: مجلس, اجتماعی, شهری,
12 بازدید
نماینده مردم زابل و زهک در مجلس،گفت:متأسفانه پروژه عمرانی بزرگراه زابل_ زاهدان با توجه به اهمیت بسیار زیاد اجرای این پروژه درمنطقه هنوز از سوی وزارت راه و شهرسازی تکمیل نشده است.

سیدباقر حسینی درگفت‌ و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش کشاورزی شهرستان زابل و زهک در استان سیستان و بلوچستان،گفت: کشاورزان استان سیستان و بلوچستان برای سال زراعی آینده تا حدی ذخیره آب کشاورزی دارند اما متأسفانه در حال حاضر میزان تبخیر آب به علت گرمای شدید هوا بسیار بالا است.

مرگ بسیاری از پرندگان به دلیل تبخیر آب دریاچه هامون

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه مقدار آبی که به دریاچه هامون انتقال پیدا کرده بود در حال حاضر به علت گرمای شدید هوای منطقه تبخیر شده به طوری که این تبخیر و نبود آب باعث مرگ بسیاری از پرندگان و ماهی های این دریاچه شده است.

ادامه مطلب

مسلح شدن تنها راه مقابله با منطق زور رژیم صهیونیستی است

18 بازدید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یا انتقاد از ادامه سکوت سازمان های بین المللی در خصوص کشتار مردم غزه گفت: تنها منطق رژیم صهیونیستی زور و خون‌ریزی است و در پاسخ به آن تنها می توان منطق زور را به کار برد و به همین دلیل بود که امام راحل فرمودند این رژیم باید نابود شود.

ادامه مطلب

کاهش کیفیت برنامه های ماه مبارک رمضان در صداوسیما نسبت به سال های گذشته

14 بازدید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صداوسیما باید به سمتی برود که برنامه های تولیدی ویژه ماه مبارک رمضان از بعد اجتماعی، معنوی، فرهنگی و حتی سیاسی نسبت به سال های قبل بهتر باشد به نحوی که خاطره ای بیاد ماندنی از این ماه برای خانواده ها بر جای بگذارد.

ادامه مطلب