close
تبلیغات در اینترنت
حوادث

روایت یکی از بازماندگان از سقوط هواپیما در تهران

22 بازدید

محمد عابدزاده یکی از بازماندگان سقوط هواپیمایی سپاهان اعلام کرد که حفره ایجاد شده در بدنه هواپیما سبب نجات جان من و همسرم شد.

به گزارش ایسکانیوز محمد عابدزاده که هم اکنون در بیمارستان در حال درمان سوختگی است، روایتی جدید از سقوط هواپیما را عنوان کرد و گفت: چند لحظه بعد از پرواز هواپیما و افتادن یکی از بال ها در حالی که فاصله زیادی با زمین نداشتیم هواپیما منحرف شد و بعد از برخورد با دیوار بدنی حفره ای عمیق در آن ایجاد شد.

ادامه مطلب

اجساد سانحه هوایی تقریباً قابل شناسایی هستند

36 بازدید

به گزارش افکارنیوز،احمد مجیدی در تشریح آخرین جزئیات سانحه امروز آنتونف سپاهان‌ایر مسیر تهران-طبس که در حوالی فرودگاه مهرآباد سقوط کرد، اظهار داشت‌: فعلاً آمار کشته‌شدگان این حادثه همان ۳۹ نفر است و ۹ نفر از مسافران هم که مصدوم شدند، در بیمارستان بستری بوده و تحت درمان هستند، البته یکی دو نفر از مسافران به دلیل سوختگی شدید، به بیمارستان شهید مطهری منتقل شده‌‌اند.

* الزام مدیرعامل سپاهان و شرکت بیمه کوثر برای سرکشی به مصدومان و عیادت از آنها

مجیدی تأکید کرد: امروز مدیرعامل شرکت هواپیمایی سپاهان را مأمور کردیم که به بیمارستان‌هایی که مصدومان این حادثه در آنجا بستری شده‌اند (بیمارستان‌های پیامبران، امام خمینی (ره) و شهید مطهری) و درمانگاه ساها، سرکشی داشته باشد و از خانواده مصدومان دلجویی کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: شرکت بیمه کوثر هم به عنوان بیمه‌گر این ایرلاین و هواپیما،‌ موظف شد به مصدومان حادثه سرکشی کند.

وی افزود: به شرکت هواپیمایی سپاهان و بیمه کوثر تأکید شده است که برای کفن و دفن مسافران جان باخته این سانحه با بازماندگان و خانواده‌ آنها همکاری کنند.

ادامه مطلب

نجات پسر جوان از مجازات قصاص

دسته بندی: حوادث,
11 بازدید
پسر جواني كه قاتل برادرش را به قتل رسانده بود با جلب رضايت اولياي دم از مجازات قصاص نجات پيدا كرد.

 

به گزارش خبرنگار ما، 25 مردادماه سال 1389 مأموران كلانتري 161 ابوذر از درگيري خونيني در پارك بهاران باخبر شدند. وقتي مأموران پليس به محل حادثه رسيدند، دريافتند لحظاتي قبل اين درگيري بين پسر جواني به نام تقي با دو پسر افغاني رخ داده است كه در جريان آن تقي با ضربه چاقوي يكي از مهاجمان به شدت زخمي و به بيمارستان ضيائيان منتقل شده است. پس از آنكه مأموران در بيمارستان حاضر شدند، دريافتند پسر زخمي بر اثر شدت خونريزي فوت شده است. در حالي كه تحقيقات پليسي نشان داد تقي هنگام حادثه با دختر مورد علاقه‌اش كه مهتاب نام داشت، در پارك بوده است، حادثه مرگبار ديگري به مأموران پليس گزارش شد. مأموران پس از حضور در محل حادثه دريافتند، پسر افغاني 18 ساله‌اي به نام سيف‌الله بر اثر اصابت چاقو به قتل رسيده است. در بررسي‌هاي بعدي مشخص شد، مقتول يكي از دو پسري است كه ساعت قبل تقي را به قتل رسانده بودند. همچنين تجسس‌هاي پليسي نشان داد قاتل سيف‌الله، برادر مقتول قبلي است كه احمد نام دارد. 
ادامه مطلب

مرد متجاوز افغان محاكمه مي‌شود

دسته بندی: حوادث, اخبار کلی,
11 بازدید

                 مرد متجاوز افغان محاكمه مي‌شود 

به گزارش خبرنگار ما، صبح روز دوشنبه 25 شهريور ماه سال قبل به مأموران كلانتري 161 ابوذر گزارش دادند، دختر جواني در خانه‌اي دوطبقه به قتل رسيده است. بررسي‌هاي اوليه نشان داد، دختر جوان كه سيم برقي دور گردنش بود با ضربه جسم تيزي به گردنش به كام مرگ رفته است. لحظاتي بعد قاضي محمد شهرياري، بازپرس ويژه قتل تهران در محل حادثه حاضر شد. معاينات تيم پزشكي قانوني در محل حادثه نشان داد از مرگ مهناز چند روزي گذشته است. تيم جنايي در نخستين گام، برادر مقتول كه موضوع حادثه را به پليس اطلاع داده بود، مورد تحقيق قرار داد. وي گفت: بعد از مرگ والدينم، من همراه برادر و تنها خواهرم در اين خانه زندگي مي‌كنيم. من و برادرم به خاطر شرايط كاري هر چند وقت يكبار به مسافرت مي‌رويم و مهناز در خانه تنها مي‌ماند. هفته پيش همراه برادرم به يكي از شهرهاي جنوبي كشور رفتم تا اينكه روز قبل با تلفن همراه مهناز تماس گرفتم اما به تماس‌هايم پاسخ نداد. نگرانش شدم و بلافاصله به تهران برگشتم و در خانه با جسد او روبه‌رو شدم. با انتقال جسد به پزشكي قانوني كارآگاهان دست به تحقيق زدند. مأموران در بررسي‌هاي خود دريافتند در همسايگي خانه، ساختماني در حال ساخت است و احتمالاً عامل يا عاملان جنايت از راه ديوار وارد خانه شده و دست به جنايت زده‌اند. 

ادامه مطلب